Ben jij opzoek naar een vrijstaand woonhuis met slapen en baden op de begane grond? Of zoek je een huis dat je geheel naar eigen smaak kunt verbouwen? Wil je dicht bij het centrum van Ter Apel wonen? Een ruime garage is ook belangrijk? Deze keurige vrijstaande jaren ’30 woning is dan zeker het bekijken waard!
De woning
Deze vrijstaande woning is gelegen op een perceel van in totaal 901m2 eigen grond met de tuin op het noordwesten. Door de gunstige en diepe ligging kun je hier vrijwel de gehele dag genieten van de zon.
Achter de woning vind je een ruime garage met zolder van ongeveer 4,05 x 7,87. Hier vind je voldoende ruimte om een auto te parkeren en hier heb je een extra bergzolder. Tevens vind je achter de garage een drietal extra bergruimtes met een royale carport/overkapping.
Omgeving
Het geheel is gelegen op loopafstand van het centrum van Ter Apel. Het centrum van Ter Apel is grenzend aan het ‘Ter Apel Kanaal’ met prachtige vernieuwde aanlegsteigers en heeft een grote diversiteit aan winkels. Een aantal landelijke ketens maar voor het overgrote deel kleine, unieke winkels die het straatbeeld voorzien van de nodige “Couleur Locale”. Er is een zeer actieve winkeliersvereniging die regelmatig leuke activiteiten organiseert in het winkelcentrum.
Ben je opzoek naar een bosrijke omgeving met diverse fiets- en wandelroutes? Het dorp Ter Apel ligt bij het beekje Ruiten Aa. Het oude dal van de Ruiten Aa hoort samen met de Ter Apelerbossen bij de Ecologische hoofdstructuur. Rond het dorp ligt hierdoor veel bosrijk natuurgebied.
Bereikbaarheid
De bereikbaarheid van het dorp Ter Apel is erg goed! Op korte afstand van de woning heb je de oprit naar de N366 richting Emmen of Stadskanaal. Ook kun je via hier richting Duitsland om daar via de A31 naar andere delen van Nederland of Duitsland te rijden.
Ook is het mogelijk om met de boot naar Ter Apel te komen door de nieuwe vaarverbinding tussen het Drentse Erica, Ter Apel en Duitsland.
Indeling
De indeling van dit vrijstaande woonhuis is als volgt:
Je komt binnen via de hal/entree met trapopgang, trapkast en doorgang naar de woonkamer. De woonkamer van circa 16m2 is voorzien van rolluiken.
Vervolgens heb je een tussen kamer welke toegang geeft tot de slaapkamer (circa 12m2) op de begane grond en doorgang naar de achter aanbouw met keuken, toilet en doucheruimte. De doucheruimte is voorzien van een douchehoek en een wastafelmeubel.
Op de verdieping vind je een ruime overloop, een berging en twee slaapkamers (circa 11m2 en 14m2).
Verdere informatie
- De woning wordt verwarmd middels een cv-installatie met radiatoren (lease ketel, bouwjaar 2012).
- Het geheel is gelegen op twee percelen van in totaal 901m2 eigen grond.
- De aanvaarding is in overleg met verkopers op een redelijk korte termijn te realiseren.
LET OP! Op maandag 26 juli 2021 van 13:00 tot 16:30 en dinsdag 27 juli 2021 van 13:00 tot 16:30 zal de verkoop starten met kijkdagen. Nieuwsgierig geworden? Plan dan snel je afspraak in op een van beide dagen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
2023 - Erdman